چطور میتوانیم کمک کنیم؟

تماس با ما

در تماس باشید
ما خوشحالیم که به هر سؤالی که ممکن است داشته باشید پاسخ دهیم و به شما کمک کنیم تا مشخص کنید کدام یک از خدمات ما به بهترین وجه با نیازهای شما مطابقت دارد.

  سوالات متداول
  سوالات پرتکرار در زمینه طراحی سایت

  بعد از یک الی 2 جلسه حضوری ، نوع سلیقه مدیر شرکت ، ترکیب های رنگی اصلی شرکت ، نحوه فعالیت و نوع خدمات شرکت و نیازمندی ها مشخص شده و بعد از این مرحله، برنامه نویسان ما به سراغ پیاده سازی و طراحی سایت شرکت مذکور اقدام خواهند کرد.

  شرکت ما از زبان های برنامه نویسی مختلفی برای طراحی سایت استفاده می کند که مهم ترین آن ها شامل موارد زیر می شود :
  طراحی سایت با زبان پی اچ پی (طراحی سایت با زبان php)
  طراحی سایت با زبان جاوا (طراحی سایت با زبان Java)
  طراحی سایت با زبان سی شارپ (طراحی سایت با زبان c#)
  طراحی سایت با زبان ای اس پی (طراحی سایت با زبان asp)
  طراحی سایت با لاراول (طراحی سایت با Laravel)

  شرکت ما با ارائه 3 پکیج متنوع برای طراحی سایت این امکان را برای شما مهیا کرده تا با توجه به هزینه و امکانات مورد نظر بتوانید در کمترین زمان وب سایت خود را طراحی کنید . همچنین کسب و کارها و شرکت هایی که در آغاز شروع فعالیت هستند می توانند از پکیج قالب آماده وردپرس استفاده نمایند.

  اگر به دنبال یک سایت با امکانات حرفه ای و دقیقا مطابق با سلیقه و نیازهای خود هستید بهترین گزینه طراحی سایت اختصاصی میباشد که از 0 تا 100 سایت شما توسط کارشناسان شرکت ما طراحی و کدنویسی خواهد شد . اما اگر وب سایت شما از حساسیت کمتری برخوردار است و قصد دارید با کمترین هزینه این کار را انجام دهید می توانید از قالب های آماده وردپرس استفاده کنید.

  یکی از مهم ترین وجه تمایز های شرکت ما نسبت به سایر شرکت های طراحی سایت ارائه خدمات پشتیبانی سه ماهه به صورت رایگان در تمام ایام هفته است. خدمات پشتیبانی سایت شامل پشتیبانی فنی ، تهیه نسخه پشتیبان و … میباشد.

  مهم ترین سوال اکثر مشتریان زمان قرارگرفتن سایت در موتور جستجو گوگل است . در پاسخ باید گفت اگر هدف شما از طراحی سایت بودن در رتبه های بالای گوگل است پس باید خدمات سئو و بهینه سازی را هم در کنار سایت خود داشته باشید. البته در پکیج پایه و پیشرفته سئو مقدماتی برند شما انجام خواهد شد .

  پیمایش به بالا